GAMERA
[Ve výstavbě] Tato stránka bude průběžně updatována. Přidejte si k oblíbeným http://gamera.unas.cz
Nově můžete nechat vzkaz nebo svůj názor v knize návštěv
Čtěte novinky a zanechte nám spojení. Máme novou emailovou adresu: f.s.gamera@seznam.cz
[Ve výstavbě]


Dobrý den! To jsme rádi, že jsme Vás zase nachytali u nás, na domovské stránce filmové společnosti GAMERA. Doufáme, že tu kromě lehké zábavy najdete i kousek legrace. S pozdravem Vaši autoři od GAMERY.

Naše poslání

Gamera (jako ostatně její filmový jmenovec) se cítí býti povinována spasit svět. Od japonské Gamery se lišíme v tom, že se snažíme ke spáse světa dojít pomocí jemných intelektuálních filmů a ne hrubé síly. I když mezi námi... i v jemném intelektuálním filmu najdete leckdy leccos.


Něco o nás

Gamera je, jak známo, filmová společnost. Tudíž vyrábí filmy. Jejich přehled najdete tady. Obrázky najdete tady.
Společnost vznikla v roce 1988, kdy se dala do kupy skupinka nadšenců pod vedením výše zmíněných Oty Melichara a Dana Krutského zastřešena pražskou ZOO (historie založení Gamery zde). A od těch dob (už dávno osamostatněna) točí a točí.
Filmové aktivity nejsou zdaleka jedinými plody Gamery! Její členové se vzdělávají všeobecně.
Sportovní aktivity
Kulturní aktivity
Filozoficko-sociologické aktivity


Novinky ze života Gamery

Přestože sídlo F.S. Gamera bylo v srpnu zaplaveno až téměř po strop, podařilo se včas zachránit téměř všechny filmy, takže o ně nepřijdete.
Děkujeme vodákům raftařům.

Bohužel se však nepodařilo zachránit některé písemnosti, mezi nimi i kontakty na naše kamarády, spolupracovníky a účastníky konkurzů. Pokud mezi ně patříte, pošlete nám pár informací na naši adresu f.s.gamera@seznam.cz.
Prosíme i kamarády, kteří mají pocit, že na ně spojení máme, aby nám zaslali aktuální údaje (zvláště mobil a email se měnívají...). Kdo nemá přístup k emailu, může poslat i sms (na mobil Petrovi) nebo napsat do knihy návštěv.
Zajímá nás především:
- jméno a příjmení (příp. přezdívka), telefon, email, adresa,
- film (ve kterém jste účinkovali), akce (které jste se zúčastnili), nebo obor (kterým se chcete u Gamery zabývat),
- cokoliv ostatního, co nám toužíte sdělit. Máte-li a chcete-li, můžete připojit fotografii.
Výzva stále platí! A to i pro nové zájemce o spolupráci! Děkujeme vám a doufáme, že se s vámi brzy setkáme.

Pozn.: Gamera je společností amatérskou, peníze tedy od nás nečekejte. Ale nabízí zájemcům o spolupráci víc - zkušenosti v natáčení filmů pro herce i členy týmu. Nejeden náš spolupracovník získal také díky praxi v Gameře práci v profesionální sféře (namátkou: Petr S., Pavel S., Eva A., Katrin E.). Také původně divadelní herci, kteří s námi spolupracují, oceňují "aklimatizaci" na filmové prostředí. A v neposlední řadě i pro ostatní, co nemají profesionální ambice, se práce s Gamerou stala jedním z nejnezapomenutelnějších zážitků života. A proto se stále ke Gameře vracejí...

Šuplíky jsou naplněny scénáři, jeden lepší než druhý, už to jenom natočit. Harmonogram je sice připraven, ale bližší podrobnosti je lépe neprozrazovat. Snad jenom to, že... Ale ne. Nechte se překvapit.


Velice nás potěší ...
... když si na své stránky umistíte ikonku Gamery.
Stačí si zkopírovat zdrojový kód:
GAMERA.UNAS.CZ
GAMERA.UNAS.CZ
GAMERA.UNAS.CZ
GAMERA.UNAS.CZ

Spojení k nám

Telefon
...
FAX
...
Adresa
...
Elektronická pošta
Společná schránka: f.s.gamera@seznam.cz
Webmaster: ...
Webmaster: ...
 
Kopírajt © 1988-89-90-91-92-93-94-95-96-97-98-99-2000-01-02-03, F.S.Gamera

fotecky polupracovniku Gamery

Chcete vedet vic? FANKLUB HONYI SMOLKY EVA AICHMAJEROVA Amatérský film a video v ČR/SR
A jeste vic? SEZNAM ATLAS CENTRUM NAJDI.TO Na vrcholu - žebříček nejnavštěvovanějších stránek Jak psát web Guestbook - kniha návštěv wz.cz iReklama - reklamni system zdarma Valid HTML 4.01!
hlavni stranka texty obrazky tym kontakt nase vzory

Ota Melichar Dan Krutský Jan Kavan Jan Smolka Petr Slavík Igor Martínek Zuzana Poláková Vladana Mrázová Dana Kalužová Markéta Tomíčková Berenika Poláková Katrin Ebrová Aleš Matoušek Petr Hnátek Petr Binder Martin Šusta Martin Hrubý Daniel Hauzner Tomáš Palatý Jana Moravcová Tereza Němcová Evona Vytisková Eva Aichmajerová Žaneta Filipková Pavel Stibůrek Karel Šebesta Zdeněk Kymla Albert Tatarko Petr Velenský Daniel Hrabák Michaela Černá Andrea Kutinová Lucie Šulcová Petra Minářová Markéta Hájková Matyáš Polák Denisa Pugliová Martin Faktor Tomáš Kapic Hana Heřtová Veronika Bellová Monika Jedličková Ivana Kholová Petr Vaněrka Vít Polák Karolína Hagelová Zdeněk Jermář Roman Kubíček Michal Pilař Jiří Bukovský Marta Procházková Jan Tocháček Renata Vaňková Amos Renjambe Lucie Sedláková Mirabela Škrablová Ondřej Skladan Zuzana Maksová Eva Střihavková Ladislava Beluchová